ÖSTM - Madison | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | RITZINGER Felix | WSA KTM Graz ARBÖ |
ST | ||
GÖTZINGER Valentin | WSA KTM Graz ARBÖ |
ST | |||
2. | GRAF Andreas | Sportland NÖ | NÖ | ||
MASTALLER Stefan |
Sportland NÖ |
NÖ | |||
3. | MÜLLER Andreas |
RSC ARBÖ Südburgenland |
B | ||
MATZNER Stefan | RSC ARBÖ Südburgenland | B | |||
|
|||||
ÖSTM - Omnium - ME | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | AUER Daniel | WSA KTM Graz ARBÖ |
ST | ||
2. | MÜLLER Andreas | RSC ARBÖ Südburgenland | B | ||
3. | RITZINGER Felix |
WSA KTM Graz ARBÖ |
ST | ||
ÖM - Omnium - MJ | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | HAJEK Alexander |
Radsport Stanger Kitzbühel | T | ||
2. | BUSCHEK Paul | Radsport Stanger Kitzbühel | T | ||
3. | KOVAR Stefan |
Radsport Stanger Kitzbühel |
T | ||
ÖM - Omnium - WE | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | SCHWEINBERGER Kathrin | ÖAMTC Radclub Tirol | T | ||
2. | EBERHARDT Verena | RSC ARBÖ Südburgenland | B | ||
3. | GSCHWENTNER Leila | RC ARBÖ Tom Tailor RBK Wörgl | T | ||
ÖSTM - Punkterennen - ME | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | GRAF Andreas |
Sportland NÖ |
NÖ | ||
2. | MASTALLER Stefan | Sportland NÖ | NÖ | ||
3. | RITZINGER Felix | WSA KTM Graz ARBÖ | ST | ||
ÖM - Punkterennen - WE | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | EBERHARDT Verena | RSC ARBÖ Südburgenland | B | ||
2. | SCHWEINBERGER Kathrin | ÖAMTC Radclub Tirol | T | ||
2. | HEIGL Nadja | KTM Alchemist powered by Brenta Brakes | W | ||
ÖM - Punkterennen - MJ | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | KOKAS Raphael |
RC Donaustadt |
W | ||
2. | BUSCHEK Paul | Radsport Stanger Kitzbühel |
T | ||
3. | HAJEK Alexander | Radsport Stanger Kitzbühel | T | ||
ÖSTM - Scratch - ME | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | AUER Daniel | WSA KTM Graz ARBÖ |
ST | ||
2. | RITZINGER Felix | WSA KTM Graz ARBÖ |
ST | ||
3. | MÜLLER Andreas | RSC ARBÖ Südburgenland |
B | ||
ÖM - Scratch - WE | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | EBERHARDT Verena | RSC ARBÖ Südburgenland | B | ||
2. | SCHWEINBERGER Kathrin | ÖAMTC Radclub Tirol | T | ||
3. | WINDISCH Veronika | Team Cookina ARBÖ ASKÖ Graz | ST | ||
ÖM - Scratch - MJ | 28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | BUSCHEK Paul | Radsport Stanger Kitzbühel | T | ||
2. | HAJEK Alexander | Radsport Stanger Kitzbühel |
T | ||
3. | KOVAR Stefan | Radsport Stanger Kitzbühel | T | ||
ÖSTM-EV 4000 m - ME |
28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | RITZINGER Felix | WSA KTM Graz ARBÖ |
ST | ||
2. | AUER Daniel |
WSA KTM Graz ARBÖ |
ST | ||
3. | MASTALLER Stefan | Sportland NÖ | NÖ | ||
ÖSTM-EV 3000 m - WE |
28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | WINDISCH Veronika | Team Cookina ARBÖ ASKÖ Graz |
ST | ||
2. | SCHWEINBERGER Kathrin |
ÖAMTC Radclub Tirol | T | ||
3. | HEIGL Nadja | KTM Alchemist powered by Brenta Brakes | W | ||
ÖM-EV 3000 m - MJ |
28-29/10/2020 Wien | ||||
1. | BUSCHEK Paul |
Radsport Stanger Kitzbühel | T | ||
2. | HAJEK Alexander | Radsport Stanger Kitzbühel | T | ||
3. | KOKAS Raphael | RC Donaustadt |
W |